Wizytówki

Wizytówka jest często pierwszym kontaktem z potencjalnym klientem, dlatego zależy nam, aby była ona nie tylko funkcjonalna, ale również estetycznie wykonana i odzwierciedlała wizerunek Twojej firmy.

Oferujemy szeroki wybór opcji drukowania wizytówek, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Od tradycyjnych, prostych modeli, po ekskluzywne wizytówki z unikalnymi wykończeniami i materiałami - nasza oferta jest stworzona z myślą o różnorodności potrzeb naszych klientów.

W „Pod Słoniem” oferujemy wiele rodzajów wizytówek. Wykonywanujemy je na podstawie gotowych wzorów, z użyciem projektu przesłanego przez klienta lub z projektem stworzonym przez naszych grafików.

 

Wizytówki - Gdańsk i ich rodzaje

W asortymencie „Pod Słoniem” znajdują się wizytówki na każdą kieszeń, w tym wizytówki klasyczne w atrakcyjnej cenie, oraz różnego zastosowania, od eleganckich wizytówek foliowanych po pełniące bardziej ozdobną rolę wizytówki złocone i posrebrzane. Znajdziesz w naszym sklepie także nietypowe wizytówki, wizytówki wyjątkowo trwałe wykonane na plastiku, sklejce i innych tworzywach oraz gustowne wizytówki z widoczną fakturą.

 

Po co Ci jest potrzebna wizytówka firmowa?

Od wizytówki niejednokrotnie zależy pierwsze wrażenie, jakie wywierasz na klientach, kontrahentach, zleceniodawcach. Wysokiej jakości wizytówki pozwolą Ci się świetnie zaprezentować na spotkaniach biznesowych, targach, szkoleniach, konferencjach. W codziennym biznesie będą stanowić zachętę do nawiązania kontaktu i źródło podstawowych informacji o firmie czy fachowcy. Wizytówki pozwalają również na niezapomniane pierwsze wrażenie! Z wizytówek korzystają zarówno pracownicy korporacji, managerzy, prezesi firm, właściciele małych działalności, jak i kierownicy sklepów, hydraulicy, mechanicy czy budowlańcy.

 

Cechy idealnej wizytówki firmowej

Idealna wizytówka firmowa powinna zawierać wszystkie niezbędne dane kontaktowe ujęte w czytelny sposób, a do tego cechować się gustownym designem i grafiką kojarzącą się z działalnością firmy. Warto wykonać wizytówki na wysokiej jakości papierze lub tworzywie, by były trwałe.

Oferta wizytówek od „Pod Słoniem”

Jeżeli nie masz pomysłu na swoje wizytówki, a chcesz zrobić na kliencie dobre i profesjonalne pierwsze wrażenie – skorzystaj z naszej oferty! Nasz zespół doradzi Ci, jaka wizytówka będzie dla Ciebie najlepsza, a grafik dobierze czcionki, kolorystykę i grafikę. Spieszy Ci się? Nie masz czasu na przygotowanie projektu czy oczekiwanie na propozycję naszych grafików? A może po rpsotu wystarczy Ci prosta, ale efektywna wizytówka? Wybierz spośród gotowych wzorów wizytówek z naszej oferty. Zlecenia z gotowymi wzorami możemy wykonać nawet od ręki!

Wizytówki Gdańsk - jakie wybrać?

W zależności od gustu i sektora działalności, odpowiedni styl wizytówek dopełnia wizerunek danej marki. To rodzaj mini portfolio, który skutecznie ma zachęcić klienta do podjęcia współpracy biznesowej. W przypadku, gdy potrzebujemy uniwersalnych wizytówek , idealnym wyborem będzie matowy, kredowy papier. Standardowy format to 90x50 mm. Warto pamiętać, że wielkość ta jest najwygodniejsza dla potencjalnych klientów. Oczywiście na życzenie klienta, możemy zaprojektować wizytówkę o innym formacie, w celu podkreślenia indywidualności wybranej branży. Niestandardowe wymiary nierzadko są ryzykowne, ale odpowiednio zaprezentowane, zrobią niemałe wrażenie na odbiorcach. Wysokojakościowy druk możemy wykonać na różnorodnym podłożu, tj.: plastiku, kartonie, czy nawet drewnie. Kluczowy jest wybór odpowiedniej szaty graficznej, doboru współgrających ze sobą kolorów i indywidualnym stylu wizytówki . Projekt graficzny może być prosty lub bogaty w najdrobniejsze szczegóły. Warto pamiętać jednak, że wizytówka musi być czytelna aby najlepiej reklamowała usługi jakie wykonują nasi klienci. Nasze produkty są dostępne stacjonarnie dla klientów z Gdańska , Gdyni i okolic.