Z kodem ONLINE cała nasza oferta - 10% :)

Kontakt

Pod Słoniem s.c.
81-333 Gdynia, Morska 38
Pn-Pt w godz. 9-17 
 
info@podsloniem.pl
tel. 732 134 782
 
 
 
NIP: 5861032346
REGON: 190837740
Bank: Pekao S.A. 40 1240 1239 1111 0000 1642 7581
 
 
Poznaj nas:)
Wyceny i zapytania
 Andrzej
tel. 456 455 269
 andrzej@podsloniem.pl
 
 
Grafika i prepress 
Karolina
tel. 58 558 8179
karolina@podsloniem.pl
 
Dominika
dominika@podsloniem.pl
 
 
Produkcja
Igor
tel. 58 558 8035
igor@podsloniem.pl
 
 Inna
inna@podsloniem.pl
 
 
Pieczątki i mała poligrafia
Mateusz
tel. 58 558 8152
mateusz.s@podsloniem.pl
 
 
Rozliczenia i księgowość
Bożena
rozliczenia@podsloniem.pl