/ Dla Ciebie / O firmie

O firmie

 

Słoń przynosi szczęście… nam i naszym klientom!

Nie wybieraliśmy nazwy „Pod Słoniem”, to niejako ona wybrała nas. Przez kompletny przypadek słoń został naszym symbolem, ale przynosi szczęście nam i naszym klientom. Nam, bo od ponad 35 lat z powodzeniem robimy to, co uwielbiamy. Naszym klientom, bo korzystając z naszych usług, zyskują doskonałej jakości produkty poligraficzne do reklamy i marketingu, zrealizowane profesjonalnie i ekspresowo. Skąd zatem wziął się ten słoń i co jeszcze warto wiedzieć o naszej firmie?
 

Wieloletnie doświadczenie

Minęło już ponad 35 lat, odkąd założyliśmy naszą działalność pod szczęśliwym słonikiem. Od skromnych początków rozbudowaliśmy firmę do dysponującej bardzo bogatym asortymentem z zakresu produktów poligraficznych, reklamowych, a do tego oferującej usługi kserograficzne, graficzne  i drukarskie w szerokim zakresie.
 

Nietypowe usługi

Zebraliśmy ogromną liczbę profesjonalnego sprzętu, który pozwala nam na wykonywanie nawet bardzo nietypowych realizacji i usług. Te ponad 35 lat doświadczenia procentuje – nasza załoga grafików i drukarzy nie boi się żadnego wyzwania. Wręcz przeciwnie, uwielbiamy trudne i nieszablonowe projekty, bo dzięki nim uczymy się nieustannie nowych rzeczy, a do naszej pracy nie wkrada się rutyna. Wciąż z taką samą pasją i iskierką w oku podejmujemy się zleceń!
 

Ekspresowa realizacja

Wyróżnia nas ekspresowa realizacja zleceń i produktów personalizowanych dla klientów. Pozostając w konotacjach związanych z naszą nazwą, można by rzec, że nie poruszamy się w drukarni jak słoń w składzie porcelany. Działamy za to szybko jak gepardy i zwinnie jak myszki, uwijając się jak pszczoły w ulu, by klienci otrzymali zlecenie jak najprędzej. Proste grafiki czy projekty pieczątek wykonujemy nawet w kwadrans i wysyłamy jeszcze tego samego dnia.  Dziś pomysł, dziś realizacja, dziś wysyłka – jutro już u klienta. W dzień roboczy, jeśli akceptacja projektu przebiega sprawnie i klient wie dokładnie, czego chce, taki harmonogram prac jest jak najbardziej możliwy!

 

Profesjonalna współpraca

Można na nas polegać. Kilkadziesiąt lat doświadczenia, tysiące zrealizowanych projektów, różnorodność oferowanych usług i produktów przekładają się na profesjonalną, przyjazną, opartą na wzajemnym zaufaniu współpracę z klientami. Istniejemy tyle lat i robimy to, co kochamy i co umiemy najlepiej, tylko dzięki naszym klientom, powierzającym nam swoje koncepcje i wierzącym, że przekujemy je w doskonałej jakości realizacje. Naszą misją jest to, by nie zawieść tych oczekiwań i, nieskromnie mówiąc, udaje nam się to świetnie.

 

Skąd ten słoń?

Wiecie już, co robimy, dlaczego to kochamy i od kiedy tym się zajmujemy. Zatem zostaje do wyjaśnienia tylko jedna zagadka – skąd wziął się ten słoń? Nazwa „Pod Słoniem” pasowałaby może do zoo czy sklepu zoologicznego, ewentualnie przekornie do sklepu z porcelaną… Ale usługi poligraficzne? Cóż, nazwa jest tak nietypowa jak oferowane poprzez nas produkty i usługi, zatem ma coś wspólnego z naszą działalnością. A pojawiła się przypadkiem.
Na naszym budynku widnieje słoń, który istniał na długo, zanim powstała nasza firma w obecnym kształcie. Słoń jest zabawką, która pozostała po poprzedniej działalności. W tym miejscu znajdował się niewielki plac zabaw z małymi autkami elektrycznymi i bujanym słoniem dla dzieci. Gdy zmieniliśmy branżę z zabawkowej na poligraficzną, szkoda było nam rozstawać się z przyjaźnie wyglądającym, poczciwym słoniem. Zainstalowaliśmy go na dachu i tam już pozostał aż do dzisiaj, stając się niejako naturalnie naszym patronem. Słonie z trąbą do góry przynoszą szczęście, jak zatem moglibyśmy się pozbyć tak silnego talizmanu!